| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Gads | 2015 |
| Odometrs | - |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Pilnpiedziņa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
| Krāsa | Balts |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 377JZN |
| VIN | - |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 2457 cm³ |
|---|---|
| 2.5 l | |
| Jauda | 221 kW |
| Maksimālais ātrums | 255 km/h |
| CO2 | 242 g/km |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 14.0 l/100km |
| • Ārpilsētas | 8.4 l/100km |
| • Vidējais | 10.4 l/100km |
| Pilna masa | 2000 kg |
|---|---|
| Svars | 1582 kg |
| Celtspēja | 418 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2650 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 4 |
| Garums | 4595 mm |
| Platums | 1795 mm |
| Augstums | 1475 mm |
No valsts Igaunija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Autot on heaperemehelikult hoitud ja hooldatud. Viimased talved sõitnud pole ja on olnud soojas hoiuruumis. Paigaldatud 3" otsetoru koos sport katiga turbost lõpuni. Lisaküsimuste korral helistada või kirjutada. Vahetus pakkumisi mitte teha ja tonnimeestel pole mõtet ühendust võtta.
| Pārdevējs | Tauri |
|---|---|
| Adrese | Tartu |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.