| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Tūrisma motocikls |
| Gads | 2021 |
| Odometrs | 124 000 |
| Apkopes grāmata | Jā |
| Piedziņa | Pilnpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Pelēks |
| Krāsas specifikācija | Pruun |
| Metāliska krāsa | Jā |
| Reģ. nr. | 558HJG |
| VIN | - |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 2997 cm³ |
|---|---|
| 3.0 l | |
| Jauda | 183 kW |
| Maksimālais ātrums | 194 km/h |
| CO2 | 222 g/km |
| Degviela | Hibrīds (dīz./el.) |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 9.1 l/100km |
| • Ārpilsētas | 6.3 l/100km |
| • Vidējais | 7.4 l/100km |
| Pilna masa | 3260 kg |
|---|---|
| Svars | 2604 kg |
| Celtspēja | 656 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 3500 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 750 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2923 mm |
| Sēdvietas | 7 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4969 mm |
| Platums | 2000 mm |
| Augstums | 1846 mm |
No valsts Zviedrija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Transportlīdzeklis ir maināms
| Pārdevējs | Kristjan |
|---|---|
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.