Reģistrācijas maksa ir samaksāta
| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Tūrisma motocikls |
| Gads | 2007 |
| Odometrs | 420 000 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Aizmugures piedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Sudrabs |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 469BFS |
| VIN | - |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1995 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Jauda | 130 kW |
| Maksimālais ātrums | 226 km/h |
| CO2 | 146 g/km |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 7.3 l/100km |
| • Ārpilsētas | 4.6 l/100km |
| • Vidējais | 5.6 l/100km |
| Pilna masa | 2060 kg |
|---|---|
| Svars | 1595 kg |
| Celtspēja | 465 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 1600 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 745 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2760 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4520 mm |
| Platums | 1817 mm |
| Augstums | 1418 mm |
No valsts Itālija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Müüa BMW E91 2.0d automaat – korralik ja hooldatud universaal BMW E91 universaal, mis sobib ideaalselt igapäevaseks kasutamiseks. Auto sõidab, toimib hästi. 🔧 Tehtud hooldused ja vahetused: Vahetatud mõlemad esiõõtsad Just tehtud täishooldus: mootoriõli õlifilter salongifilter õhufilter kütusefilter Vahetatud pihustite seibid Vahetatud intercooleri toru tihendid Esi vedrud ja amortisaatorid uued Vahetatud õliandur Kasti õli vahetatud ja filter 🚗 Seisukord: Käigukast vahetab sujuvalt Visuaalselt korralik, esineb tavapärast kulumist vastavalt vanusele 👍 Plussid: Ökonoomne diisel Mugav automaatkast Mahukas universaal (hea pere- või tööautoks) Hiljuti tehtud olulised hooldused Veljed mis pildil kaasa ei tule, panen teised alla, viimane pilt
| Pārdevējs | Illu |
|---|---|
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.