| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Tūrisma motocikls |
| Gads | 2016 |
| Odometrs | 290 000 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Priekšpiedziņa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
| Krāsa | Balts |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | - |
| VIN | - |
| Tilpums | 1496 cm³ |
|---|---|
| 1.5 l | |
| Jauda | 85 kW |
| Maksimālais ātrums | 190 km/h |
| CO2 | 104 g/km |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 4.6 l/100km |
| • Ārpilsētas | 3.6 l/100km |
| • Vidējais | 3.9 l/100km |
| Pilna masa | 2020 kg |
|---|---|
| Svars | 1500 kg |
| Celtspēja | 520 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 1700 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 750 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2670 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4439 mm |
| Platums | 1821 mm |
| Augstums | 1598 mm |
No valsts Itālija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
| Pārdevējs | User |
|---|---|
| Adrese | Tallinn |
| Telefons | Rādīt numuru |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.