| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Tūrisma motocikls |
| Gads | 2020 |
| Odometrs | 89 600 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Priekšpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Zils |
| Krāsas specifikācija | - |
| Metāliska krāsa | Jā |
| Reģ. nr. | 286PXH |
| VIN | - |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1499 cm³ |
|---|---|
| 1.5 l | |
| Jauda | 103 kW |
| Maksimālais ātrums | 205 km/h |
| CO2 | 156 g/km |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 7.2 l/100km |
| • Ārpilsētas | 5.1 l/100km |
| • Vidējais | 5.6 l/100km |
| Pilna masa | 2180 kg |
|---|---|
| Svars | 1637 kg |
| Celtspēja | 543 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 1500 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 735 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2780 mm |
| Sēdvietas | 7 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4568 mm |
| Platums | 1800 mm |
| Augstums | 1612 mm |
No valsts Vācija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
.- Auto pole olnud üheski avariis ja ükski detail pole ülevärvitud. Sõiduk BMW 218I GRAN TOURER (286PXH) on liiklusregistris registreeritud ja ei ole osalenud üheski liikluskindlustuse juhtumis. .-Автомобиль не был в авариях, ни одна деталь не перекрашивалась. Транспортное средство BMW 218I GRAN TOURER (286PXH) зарегистрировано в дорожном регистре и не участвовало ни в одном страховом случае.
| Pārdevējs | User |
|---|---|
| Adrese | tallinn |
| Telefons | Rādīt numuru |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.