Reģistrācijas maksa ir samaksāta
| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Tūrisma motocikls |
| Gads | 2008 |
| Odometrs | 391 700 |
| Apkopes grāmata | Jā |
| Piedziņa | Priekšpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Pelēks |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 892MHN |
| VIN | - |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1968 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Jauda | 105 kW |
| Maksimālais ātrums | 200 km/h |
| CO2 | 159 g/km |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 7.5 l/100km |
| • Ārpilsētas | 5.2 l/100km |
| • Vidējais | 6.0 l/100km |
| Pilna masa | 2125 kg |
|---|---|
| Svars | 1630 kg |
| Celtspēja | 495 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 1700 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 750 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2817 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4703 mm |
| Platums | 1826 mm |
| Augstums | 1415 mm |
No valsts Vācija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Transportlīdzeklis ir maināms
-Sõidukorras -Ls 391500 -Automaat -Diisel Autost siis niipalju, roostet esineb esitiibadel ja pisike koht taga tiival. läbivat pole kuskil, võimalik lihtsa vaevaga ka kodus taastada, kere üldpilt kaugelt pigem okei, kuid lähedalt vaadates pole vist ühtki paneeli kus poleks kas värvi või lakki defekti. Üleliigseid vedelikke ei tarbi ja kõik mahlad ikka eraldi. Taga tuledel toon kile mis ei kannata ka kaugelt kriitikat kuid siiski vähemalt on. On oht et masinal on madaldus vedrud, kindel pole tundub teistega võrreldes madalam. Tehtud tööd - uued rattalaagrid ees mõlemad - uued klotsid ees - geneka harjad uued - vasak pooltelje ots ja kumm uus - led lähi, kaug ja udutuled, halod kaasa - õli ja filtrite vahetus ~ 5k tagasi - 2024 audi esinduses Vahetatud käigukast arve olemas (2000€) NB! Reg tasu makstud omaniku vahetus 55€ Aastamaks samuti makstud. Üv läbis aasta algult puhtalt ilma ühegi veata. Võib ka vahetust pakkuda! Hinda annab ka mingil määral kangutada alla. Täishinnaga ka orig talveveljed kaasa.
| Pārdevējs | Kaspar H |
|---|---|
| Adrese | Võru |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.