| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
| Gads | 2017 |
| Odometrs | 98 161 |
| Apkopes grāmata | Jā |
| Piedziņa | Priekšpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Sarkans |
| Krāsas specifikācija | - |
| Metāliska krāsa | Jā |
| Reģ. nr. | 207BVL |
| VIN | NLHB351CBJZ362805 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1368 cm³ |
|---|---|
| 1.4 l | |
| Jauda | 74 kW |
| Maksimālais ātrums | - |
| CO2 | 157 g/km |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 9.0 l/100km |
| • Ārpilsētas | 5.4 l/100km |
| • Vidējais | 6.7 l/100km |
| Pilna masa | 1640 kg |
|---|---|
| Svars | 1237 kg |
| Celtspēja | 403 kg |
| Asis | - |
| Riteņu bāze | 2570 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4065 mm |
| Platums | 1760 mm |
| Augstums | 1529 mm |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Transportlīdzeklis ir maināms
- Eesti ajalugu - Hooldatud korrapäraselt margiesinduses - Viimane hoooldus 07.2025 läbisõidul 88 438 km - LED (päevatuled) - Soojendusega rool - Parkimisandurid (taga) - Mõni kriim plastikul (pilt) - Rooste alged parandatud (pilt) Kindel valik! Garantii Avariilisuse info: Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee ei ole antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumis. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega.
| Pārdevējs | Topauto |
|---|---|
| Adrese | Sõpruse pst 18c, 10615 Tallinn |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | topauto.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.