| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Tūrisma motocikls |
| Gads | 2019 |
| Odometrs | 219 000 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Priekšpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Pelēks |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 916DBK |
| VIN | - |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1968 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Jauda | 110 kW |
| Maksimālais ātrums | 216 km/h |
| CO2 | 144 g/km |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 5.2 l/100km |
| • Ārpilsētas | 4.0 l/100km |
| • Vidējais | 4.4 l/100km |
| Pilna masa | 2180 kg |
|---|---|
| Svars | 1636 kg |
| Celtspēja | 544 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 1800 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 750 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2786 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4767 mm |
| Platums | 1832 mm |
| Augstums | 1462 mm |
No valsts Igaunija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Eestis arvel, ülevaatus kuni 03.2027 Ostetud riigist: Eesti Sõiduki asukoht: Eesti Käigukastiõli vahetatud 2025 a oktoobris, vahetatud pidurikettad ja klotsid. 170000 km tehtud hooratta vahetus Asukoht: Tartu
| Pārdevējs | El_Sa |
|---|---|
| Telefons | Rādīt numuru |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.