
| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Kupeja |
| Gads | 2015 |
| Odometrs | 120 000 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | - |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Pelēks |
| Krāsas specifikācija | - |
| Metāliska krāsa | Jā |
| Reģ. nr. | 411XGT |
| VIN | WDD2173851A009654 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 4.7 l |
|---|---|
| Jauda | 335 kW |
| Maksimālais ātrums | 250 km/h |
| CO2 | - |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 13.1 l/100km |
| • Ārpilsētas | 8.0 l/100km |
| • Vidējais | 9.9 l/100km |
| Pilna masa | 2595 kg |
|---|---|
| Svars | 2160 kg |
| Celtspēja | 435 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2945 mm |
| Sēdvietas | 4 |
|---|---|
| Durvis | 2 |
| Garums | 5044 mm |
| Platums | 1913 mm |
| Augstums | 1424 mm |
; Eestis arvel, ülevaatus kuni 12.2026; Ostetud riigist: Eesti; Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti; Mercedes-Benz S500 Kupee on luksuslik ja jõuline sportautode esindaja, mis ühendab elegantse disaini, tipptasemel tehnoloogia ja erakordse sõidunaudinguga. Täielik hooldusajalugu: - 05.2016 / 4 714 km - 03.2019 / 14 610 km - 06.2020 / 23 043 km - 05.2021 / 52 679 km - 02.2022 / 77 126 km - 02.2023 / 85 496 km - 01.2024 / 100 088 km Tutvumiseks palume aeg eelnevalt kokku leppida. Müügikontakt: Markus Kuuskmäe, +372 5450 0456 (EST/ENG)
| Pārdevējs | Ferati |
|---|---|
| Adrese | Tähnase tee 1, Tallinn |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | ferati.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.