| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Gads | 2012 |
| Odometrs | 123 500 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Priekšpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Melns |
| Krāsas specifikācija | - |
| Metāliska krāsa | Jā |
| Reģ. nr. | 620BHB |
| VIN | KL1JA6959CK670268 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1796 cm³ |
|---|---|
| 1.8 l | |
| Jauda | 104 kW |
| Maksimālais ātrums | 195 km/h |
| CO2 | 174 g/km |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 10.5 l/100km |
| • Ārpilsētas | 5.6 l/100km |
| • Vidējais | 7.4 l/100km |
| Pilna masa | 1849 kg |
|---|---|
| Svars | 1476 kg |
| Celtspēja | 373 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 1200 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 695 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2685 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 4 |
| Garums | 4597 mm |
| Platums | 1788 mm |
| Augstums | 1477 mm |
No valsts Igaunija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Müüa heas korras ja väga mugav Chevrolet Cruze automaatkastiga auto. Ökonoomne 1.8 bensiinimootor, töötab ilusti ja sõidab hästi. Sobib ideaalselt igapäevasõitudeks või esimeseks autoks. ✔ Automaatkast ✔ Väike läbisõit ✔ Ülevaatus kuni 05.2027 ✔ Konditsioneer ✔ Elektrilised aknad ✔ Mugav ja vaikne sõita ✔ Korralik kere ja salong ✔ Kõik toimib Auto on viisakas ja hoitud, istu sisse ja sõida. Asub Eestis.
| Pārdevējs | Tarvo Jõgisuu |
|---|---|
| Adrese | Tallinn |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.