| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
| Gads | 2021 |
| Odometrs | 38 562 |
| Apkopes grāmata | Jā |
| Piedziņa | Priekšpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Sarkans |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 746XSG |
| VIN | NLHBN51GGMZ022685 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 998 cm³ |
|---|---|
| 1 l | |
| Jauda | 74 kW |
| Maksimālais ātrums | - |
| CO2 | 122 g/km |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 5.9 l/100km |
| • Ārpilsētas | 4.5 l/100km |
| • Vidējais | 5.0 l/100km |
| Pilna masa | 1630 kg |
|---|---|
| Svars | 1220 kg |
| Celtspēja | 410 kg |
| Asis | - |
| Riteņu bāze | 2580 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4040 mm |
| Platums | 1775 mm |
| Augstums | 1450 mm |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Transportlīdzeklis ir maināms
- Eesti ajalugu - Hooldatud vaid margiesinduses - Viimane hooldus 03.2026 läbisõidul 29 661 kilomeetrit - LED (päevatuled, tagatuled, lähituled, kaugtuled) - Kaugtulede ümberlülitamise assistent - Apple CarPlay, Android Auto - Soojendusega rool - Püsikiiruse hoidja - Digitaalne näidikutepaneel - Võtmeta avamine-võtmeta käivitus - Telefoni juhtmevaba laadimine Avariilisuse info: Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee ei ole antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumis. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega.
| Pārdevējs | Topauto |
|---|---|
| Adrese | Sõpruse pst 18c, 10615 Tallinn |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | topauto.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.