
| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | - |
| Gads | 2006 |
| Odometrs | 51 000 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | - |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Zils |
| Krāsas specifikācija | - |
| Metāliska krāsa | Jā |
| Reģ. nr. | - |
| VIN | WAPB544005RH10043 Pārbaudīt |
| Tilpums | 4.4 l |
|---|---|
| Jauda | 368 kW |
| Maksimālais ātrums | - |
| CO2 | - |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 16.6 l/100km |
| • Ārpilsētas | 8.7 l/100km |
| • Vidējais | 12.3 l/100km |
| Pilna masa | 2260 kg |
|---|---|
| Svars | 1795 kg |
| Celtspēja | 465 kg |
| Asis | - |
| Riteņu bāze | 2890 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 4 |
| Garums | 4841 mm |
| Platums | 1846 mm |
| Augstums | 1468 mm |
; Toodud riigist: Jaapan; Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti; Vahetuse võimalus; Müüa väga ilus, hea varustusega, hästi hoitud ja väga madala läbisõiduga ALPINA B5. ALPINA B5 südameks on 4.4 V8 kompressoriga (supercharged) mootor, mis pakub väga tugevat jõudlust, aga samal ajal säilitab ALPINA-le omase sujuvuse ja luksusliku sõidutunde. Auto on toodud Jaapanist, mis tähendab üldiselt väga head säilivust ja hoolikat kasutust. Eestis on auto olnud ühe hooliva omaniku käes. Läbisõit on väga väike ning auto üldmulje on viisakas ja korrektne. Sobib entusiastile, kes otsib midagi selgelt erilisemat kui tavaline 5. seeria. Täielik raamatu hooldusajalugu: - 1870 km - 4011 km - 5526 km - 8028 km - 9366 km - 10 473 km - 13 859 km - 18 372 km - 21 494 km - 24 368 km - 26 041 km - 28 371 km - 31 252 km - 33 936 km - 36 958 km - 41 216 km - 44 446 km Sõidukiga tutvumiseks palume aeg eelnevalt kokku leppida.
| Pārdevējs | Ferati |
|---|---|
| Adrese | Tähnase tee 1, Tallinn |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | ferati.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.