
| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | - |
| Gads | 2021 |
| Odometrs | 57 000 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | - |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Sarkans |
| Krāsas specifikācija | - |
| Metāliska krāsa | Jā |
| Reģ. nr. | 532CHB |
| VIN | WBA31AX05NFL83439 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 2.0 l |
|---|---|
| Jauda | 140 kW |
| Maksimālais ātrums | 233 km/h |
| CO2 | - |
| Degviela | - |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | 2315 kg |
|---|---|
| Svars | 1957 kg |
| Celtspēja | 358 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2856 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 4 |
| Garums | 4783 mm |
| Platums | 1852 mm |
| Augstums | 1442 mm |
; Eestis arvel, ülevaatus kuni 11.2027; Toodud riigist: Rootsi; Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti; Väljendusrikas disain, võrreldamatu dünaamika ning erakordne sõidumugavus ootavad sind BMW 4. seerias. Auto on toodud vähem kui aasta vanusena Eestisse. Auto on avariivaba ning olematu läbisõiduga. Kõik hooldused on tehtud BMW esinduses. Antud sõiduki puhul on registreerimistasu makstud, omanikuvahetus vaid 55 eur. Eesti Liikluskindlustuse Fondi kodulehe andmeil ei ole osalenud üheski liikluskindlustuse juhtumis. Küsi lisa müüjalt või vaata LKF kodulehelt: https://www.lkf.ee/et/kahjukontroll Sõidukiga tutvumiseks palume aeg eelnevalt kokku leppida. Müügikontakt: Kert Kruusmaa, kert.kruusmaa@ferati.ee, +372 5785 5272
| Pārdevējs | Ferati |
|---|---|
| Adrese | Tähnase tee 1, Tallinn |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | ferati.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.