| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Tūrisma motocikls |
| Gads | 2012 |
| Odometrs | 296 000 |
| Apkopes grāmata | Jā |
| Piedziņa | Pilnpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Balts |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 205TXK |
| VIN | YV1DZ8756D2420634 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 2400 cm³ |
|---|---|
| 2.4 l | |
| Novietojums | Priekšā |
| Jauda | 120 kW |
| Maksimālais ātrums | 190 km/h |
| CO2 | 179 g/km |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas tvertne | 75 l |
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 8.9 l/100km |
| • Ārpilsētas | 5.6 l/100km |
| • Vidējais | 6.8 l/100km |
| Pilna masa | 2505 kg |
|---|---|
| Svars | 1920 kg |
| Celtspēja | 585 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 2000 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 750 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2774 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4627 mm |
| Platums | 1891 mm |
| Augstums | 1713 mm |
No valsts Vācija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Vehicle booked until 01.06.2026
Müügiks pakkuda väga heas korras ja nõutud D5 (2.4l, 5-silindriline) mootoriga XC60. Tegemist on vastupidava ja võimeka nelikveolise mudeliga, millele annab sportliku ja ajatu välimuse originaalne R-Design pakett. 05.2026 Vahetatud kastis ja haldexis õli Uued esisilla amordid/vedrud ja kõige sinna juurde kuuluvaga Uus kliimakompressor ja generaator 2.4 D5 120kW Hammasrihm vahetatud 30/10/25 267900km pealt Septembris vahetatud eesmised piduriklotsid/kettad, rooliotsad ja tehud sillastend. Kast toimetab sujuvalt ja Haldexiga probleeme ei ole. Vanusele vastavalt on kulumisest mõningaid märke - kaasa uued esitiivad (värvimata). Keskmine kütusekulu Talv 25/26 8,4l/100km (80% linn ja 20% mnt) Suvel 7,3l/100km Webasto (ThermoCall 3 - mobiilist juhitav) Kaasa uued esimesed tiivad ( ei ole värvitud) Esimene vasak uks kobrutab värvi lingi ümber. Diagnostika andis "Throttle Body" vea - sai puhastatud ja rohkem pole viga esinenud. Tegemist ei ole uue autoga ja enne ostu on võimalik ostjal oma kulul lasta auto üle kontrollida endale sobivas töökojas. Peale tehingut ühtegi pretensiooni vastu ei võta kui ei ole enne ostu sõidukit kontrollida lastud. Auto on igapäevases kasutuses ja hoitud väga heaperemehelikult. Läbisõit on ajas muutuv. Soovi korral kaasa kaks jooksu rehve (lamellid) Hind on lõplik.
| Pārdevējs | Raimo Roht |
|---|---|
| Adrese | Tallinn |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.