| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Universālis |
| Gads | 2021 |
| Odometrs | 87 900 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Pilnpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Pelēks |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 072SXW |
| VIN | WAUZZZ4M5MD015068 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 2967 cm³ |
|---|---|
| 3 l | |
| Jauda | 210 kW |
| Maksimālais ātrums | 241 km/h |
| CO2 | 186 g/km |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 8.8 l/100km |
| • Ārpilsētas | 6.0 l/100km |
| • Vidējais | 7.1 l/100km |
| Pilna masa | - |
|---|---|
| Svars | 2401 kg |
| Celtspēja | - |
| Asis | - |
| Riteņu bāze | - |
| Sēdvietas | 7 |
|---|---|
| Durvis | 4 |
| Garums | 5064 mm |
| Platums | 1790 mm |
| Augstums | 1666 mm |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
GARANTII 6 KUUD/ 5000 KM
| Pārdevējs | ABC Motors |
|---|---|
| Adrese | Aia põik 2, Harku alevik, 76902 Harjumaa |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | abcmotors.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.