| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Gads | 2010 |
| Odometrs | 265 000 |
| Apkopes grāmata | Jā |
| Piedziņa | Priekšpiedziņa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
| Krāsa | Tumši zils |
| Krāsas specifikācija | CASPIAN BLUE |
| Metāliska krāsa | Jā |
| Reģ. nr. | 003BVS |
| VIN | YV1FS7051B2000628 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 2400 cm³ |
|---|---|
| 2.4 l | |
| Novietojums | Priekšā |
| Jauda | 151 kW |
| Maksimālais ātrums | 230 km/h |
| Paātrinājums | 7.2 0-100km/h |
| CO2 | 139 g/km |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas tvertne | 67 l |
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 6.9 l/100km |
| • Ārpilsētas | 4.3 l/100km |
| • Vidējais | 5.3 l/100km |
| Pilna masa | 2090 kg |
|---|---|
| Svars | 1570 kg |
| Celtspēja | 520 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 1600 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 750 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2776 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 4 |
| Garums | 4628 mm |
| Platums | 1865 mm |
| Augstums | 1479 mm |
No valsts Itālija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Müüa hästi hoitud Volvo S60 D5 151kW manuaal. Auto olnud minu käes 9 aastat ning selle aja jooksul regulaarselt hooldatud ja vajaduspõhiselt remonditud. Tegemist ei ole seisnud ega “kiirmüügi” autoga — auto on igapäevases kasutuses ja sõidab väga hästi. 5-silindriline D5 diiselmootor liigub hästi, samas on ökonoomne ja mugav nii linnas kui maanteel. Enamus läbisõidust maanteesõit. Viimase aja jooksul tehtud tööd: • aprillis tehtud täielik hooldus (õlid, filtrid jm vajalik) • märtsis vahetatud esiklaas (A-klassi varuosa) • esituled poleeritud • tagumised parkimisandurid korda tehtud • stabika vardad vahetatud • ABS / veojõukontrolli moodul vahetatud • tagumised amordid ja nende kinnitused vahetatud Auto sõidab hästi — kolksumist ega muid häirivaid hääli sõidu ajal ei esine. Mootor töötab ilusti, sidur ja käigukast toimivad korrektselt. Kerel leidub vanusele vastavaid iluvigu, kuid suurt ega silmatorkavat roostet autol ei esine. Soovi korral võimalik kaasa osta ka originaal 17" Volvo valuveljed, millel all uued 2025. aasta novembris ostetud Goodyeari talverehvid. Autole on paigaldatud eritellimusel valmistatud Prime EVA matid (ees, taga ja pagasiruumis). Kaasa tulevad ka originaalsed suvised Volvo matid. Olemas ka värske VIN-ajaloo aruanne! Vahetusi ei soovi.
| Pārdevējs | Carl-Martin Geier |
|---|---|
| Adrese | Vaida |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.