| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Tūrisma motocikls |
| Gads | 2008 |
| Odometrs | 386 000 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Aizmugures piedziņa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
| Krāsa | Balts |
| Krāsas specifikācija | Alpinweiss 3 |
| Metāliska krāsa | Jā |
| Reģ. nr. | 554BGG |
| VIN | - |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 2993 cm³ |
|---|---|
| 3.0 l | |
| Jauda | 145 kW |
| Maksimālais ātrums | 232 km/h |
| CO2 | 171 g/km |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 8.4 l/100km |
| • Ārpilsētas | 5.2 l/100km |
| • Vidējais | 6.4 l/100km |
| Pilna masa | 2260 kg |
|---|---|
| Svars | 1735 kg |
| Celtspēja | 525 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 2000 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 750 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2886 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4843 mm |
| Platums | 1846 mm |
| Augstums | 1491 mm |
No valsts Vācija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Hästi hoitud ja korrapäraselt hooldatud E61 LCI 2008 Shadowline, 3.0 145kw manuaal. Kaasa saab esimeste küljeklaaside komplekti 5% toonidega (1 toon rikitud) Varustus M Sports Suspension M Leather Steering Wheel M Aerodynamics Package Sports Edition Teisaldatav kärukonks Drink Holder Sports Seat Seat Heating Driver/Passenger Interior Trim Finishers Black High-Gloss Logic 7 sound system Headlight Cleaning System Park Distance Control (PDC) Xenon Light Automatic Air Conditioning Cruise Control With Brake Function Light Package Windscreen, Green-Tinted Upper Strip Roof Railing High Gloss Shadow Line Individual Sunshade Glazing Headlining Anthracite Tehtud tööd: Uus kliimapump Vahetatud mootorikett Genekas Ees uued coilid(MTS) Rihmarataste kompl. (Väntvõlli ratas kaasaarvatud) Õhkvedrustuse kompressor Rooliotsad Pagasiruumi akna lüliti Tulekõrguse mootor Uus 100 Ah aku Uued pidurikettad ja klotsid ees/taga Uus turbo + muu sellega kaasev Egr/Dpf off, liigub jõuliselt All uued suverehvid Leidub ka pisemaid vigu, huvilisele täpsemalt.
| Pārdevējs | Hans |
|---|---|
| Adrese | Tartu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.