| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Kupeja |
| Gads | 2015 |
| Odometrs | 8 900 |
| Apkopes grāmata | Jā |
| Piedziņa | Priekšpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Oranžs |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 817BVH |
| VIN | - |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 999 cm³ |
|---|---|
| 1.0 l | |
| Jauda | 52 kW |
| Maksimālais ātrums | 151 km/h |
| CO2 | 94 g/km |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas tvertne | 35 l |
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | 6.8 l/100km |
| Pilna masa | 1180 kg |
|---|---|
| Svars | 935 kg |
| Celtspēja | 245 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 1873 mm |
| Sēdvietas | 2 |
|---|---|
| Durvis | 3 |
| Garums | 2695 mm |
| Platums | 1663 mm |
| Augstums | 1544 mm |
No valsts Vācija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
| Pārdevējs | Richie Kaljulaid |
|---|---|
| Adrese | Tallinn, Tallinn, Estonia |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.