| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
| Gads | 2017 |
| Odometrs | 112 774 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Pilnpiedziņa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
| Krāsa | Melns |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 673LDN |
| VIN | - |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 2261 cm³ |
|---|---|
| 2.3 l | |
| Jauda | 257 kW |
| Maksimālais ātrums | 268 km/h |
| CO2 | 175 g/km |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 10.0 l/100km |
| • Ārpilsētas | 6.3 l/100km |
| • Vidējais | 7.7 l/100km |
| Pilna masa | 2025 kg |
|---|---|
| Svars | 1560 kg |
| Celtspēja | 465 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2648 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4390 mm |
| Platums | 1823 mm |
| Augstums | 1454 mm |
No valsts Vācija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Müügiks pikka aega ühe omaniku käes olnud rs. Eestis teine omanik. Sidur vahetatud hiljuti(originaal) Õlivahetus teostatud alla 1000km tagasi Auto on liisngus, vajadusel saab läbi liisinguandja auto ilma regatasu maksmata. Mõistlikud hinnapakkumised oodatud.
| Pārdevējs | Kristjan Künnap |
|---|---|
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.