| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Gads | 2007 |
| Odometrs | - |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Priekšpiedziņa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
| Krāsa | Melns |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 678RGK |
| VIN | - |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1997 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Jauda | 100 kW |
| Maksimālais ātrums | 210 km/h |
| CO2 | 153 g/km |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 7.6 l/100km |
| • Ārpilsētas | 4.8 l/100km |
| • Vidējais | 5.8 l/100km |
| Pilna masa | 1940 kg |
|---|---|
| Svars | 1459 kg |
| Celtspēja | 481 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 1500 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 700 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2640 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 4 |
| Garums | 4476 mm |
| Platums | 1770 mm |
| Augstums | 1432 mm |
No valsts Somija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
VOLVO S40 (2007) — Usaldusväärne rootslane taastamiseks Müüa stiilne ja turvaline sedaan Volvo S40. Suurepärane variant neile, kes otsivad kvaliteetset autot soodsa hinnaga ja on valmis pühendama veidi aega selle tehnilisele hooldusele. Seisukord ja vajalikud tööd: Hetkel ei ole auto sõidukorras ja vajab tähelepanu järgmistes punktides: Sidur: vajab remonti. Elektroonika: vajalik eemaldada SRS AIRBAG veateade sõitmist ei sega. Miks see on soodne pakkumine? Usaldusväärne ja hea veojõuga 2-liitrine diiselmootor. Klassikaline Skandinaavia mugavus ja materjalide kvaliteet. Pärast väikeseid investeeringuid saate suurepärase auto igapäevasteks sõitudeks. Info: 55692022 VOLVO S40 (2007) — Надежный швед под восстановление Продается стильный и безопасный седан Volvo S40. Отличный вариант для тех, кто ищет качественный автомобиль по доступной цене и готов уделить немного времени его техническому обслуживанию. Состояние и задачи: На данный момент автомобиль не на ходу и требует внимания по следующим пунктам: Сцепление: необходима ремонт. Электроника: требуется устранение ошибки SRS AIRBAG. Почему это выгодное предложение? Надежный и тяговитый 2-литровый дизельный двигатель. Классический скандинавский комфорт и качество материалов. После небольших вложений вы получите отличный автомобиль для ежедневных поездок. Info: 55692022
| Pārdevējs | Sergei Kauri |
|---|---|
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.