| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Kupeja |
| Gads | 2007 |
| Odometrs | 111 000 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Pilnpiedziņa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
| Krāsa | Melns |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 567BKL |
| VIN | - |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 3600 cm³ |
|---|---|
| 3.6 l | |
| Novietojums | Aizmugure |
| Jauda | 353 kW |
| Maksimālais ātrums | 310 km/h |
| Paātrinājums | 3.9 0-100km/h |
| CO2 | 307 g/km |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 18.8 l/100km |
| • Ārpilsētas | 9.5 l/100km |
| • Vidējais | 12.8 l/100km |
| Pilna masa | 1950 kg |
|---|---|
| Svars | 1660 kg |
| Celtspēja | 290 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2350 mm |
| Sēdvietas | 4 |
|---|---|
| Durvis | 2 |
| Garums | 4450 mm |
| Platums | 1852 mm |
| Augstums | 1300 mm |
No valsts Lietuva
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
| Pārdevējs | Henri Kalmist |
|---|---|
| Adrese | Tallinn |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.