| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Kupeja |
| Gads | 2007 |
| Odometrs | 282 000 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Aizmugures piedziņa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
| Krāsa | Melns |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 62NLC |
| VIN | WBAWB71040PR43587 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 2979 cm³ |
|---|---|
| 3.0 l | |
| Jauda | 350 kW |
| Maksimālais ātrums | - |
| CO2 | 228 g/km |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 14.3 l/100km |
| • Ārpilsētas | 6.7 l/100km |
| • Vidējais | 9.5 l/100km |
| Pilna masa | 2005 kg |
|---|---|
| Svars | 1600 kg |
| Celtspēja | 405 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 1700 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 750 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2760 mm |
| Sēdvietas | 4 |
|---|---|
| Durvis | 2 |
| Garums | 4580 mm |
| Platums | 1782 mm |
| Augstums | 1395 mm |
No valsts Francija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Hästi hoitud, tavapärasest kiirem ning korrapäraselt hooldatud manuaalkastiga 335i kupee. Ideaalne valik huvilisele, kes soovib autot veelgi kiiremaks arendada. -Koonusfiltrid -17T hübriid turbod -Index 12 pihustid -Suurem vahejahuti -550i sidurikomplekt + hooratas -JB4 aju moodul + MHD backend flash Õlivahetused on teostatud korrapäraselt iga 7000-8000 km tagant. Index 12 pihustid ning uuendatud madal- ja kõrgsurvepump tagavad E85 valmiduse kütusesüsteemis. Summuti on valdavas enamuses otse ning originaal katalüsaatorid lisaks kõige muuga tulevad kaasa. Käiguvahetused muudab tõhusamaks shortshifter. Auto istub originaal 359M Competition velgedel, mis pärinevad E92 M3 alt. Juhitavust aitavad parandada MTS Technik coilover-id. Salong on viimistletud alcantara kattega, mis lisandub alcantara sportistmetele ning punastele turvavöödele. Salongi helisüsteemi on uuendatud Audison ja Vibe kõlaritega, mis paiknevad uste sees ning istmete all. Kõlarite vahetusega on paigaldatud ka pigimatid. Ekraani kaudu on kasutatav tagurduskaamera ning Android Auto ja Apple Carplay. Hiljutised suuremad tööd sisaldavad sidurikomplekti ja hooratta, klapikambrikaane, õlifiltri korpuse, starteri ning roolivõimu paagi vahetust. Kõik antud tööd on teostatud viimase 15000 km jooksul ning on tõestatavad arvega.
| Pārdevējs | Karl |
|---|---|
| Adrese | Tallinn |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.