| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Tūrisma motocikls |
| Gads | 2013 |
| Odometrs | 218 000 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Pilnpiedziņa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
| Krāsa | Melns |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 732RTW |
| VIN | - |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1995 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Jauda | 135 kW |
| Maksimālais ātrums | 228 km/h |
| CO2 | 133 g/km |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 6.5 l/100km |
| • Ārpilsētas | 4.2 l/100km |
| • Vidējais | 5.1 l/100km |
| Pilna masa | 2125 kg |
|---|---|
| Svars | 1650 kg |
| Celtspēja | 475 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 1600 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 750 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2810 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4624 mm |
| Platums | 1811 mm |
| Augstums | 1429 mm |
No valsts Somija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Müüa BMW 320d xDrive. Tegemist on mõnusa igapäevaautoga, millel olemas päris hea varustus – Shadowline pakett, automaatsed kaugtuled, rooli- ja istmesoojendused, M-rool ja käigukangi nupp, sportsisu, parkimisandurid ning Lights Package. Hiljuti lisasin ka suurema ekraani Apple Carplay ja Android Auto valmidusega. Olen autoga ise sõitnud viimased 3 aastat ja selle ajaga läbinud umbes 60 000 km. Hooldusi on tehtud jooksvalt, õli vahetatud iga 10–12 tuhande km tagant. 2025. aasta juunis sai tehtud suurem hooldus, mille käigus vahetati mootorikett ja sidur. Autol 2 võtit. Asub Võru/Tallinn
| Pārdevējs | Christopher Horn |
|---|---|
| Adrese | Võru/Tallinn |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.