| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Daudzfunkcionāls |
| Gads | 2016 |
| Odometrs | 168 900 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Priekšpiedziņa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
| Krāsa | Pelēks |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 844BSP |
| VIN | SB1ME3JE50E092132 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1598 cm³ |
|---|---|
| 1.6 l | |
| Jauda | 97 kW |
| Maksimālais ātrums | 200 km/h |
| CO2 | 138 g/km |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 7.9 l/100km |
| • Ārpilsētas | 4.8 l/100km |
| • Vidējais | 5.9 l/100km |
| Pilna masa | 1805 kg |
|---|---|
| Svars | 1265 kg |
| Celtspēja | 540 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 1300 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 450 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2600 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4330 mm |
| Platums | 1760 mm |
| Augstums | 1475 mm |
No valsts Lietuva
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Korraliselt hooldatud ning heaperemehelikult ümber käidud. Viimane töö teostatud septembris, kui vahetati õli+filtrid ja eesmised ning tagumised piduriklotsid koos ketastega. Autol lekked puuduvad, olemas arved tehtud tööde kohta. Autol üks vastupidavamaid bensiinimootoreid, mis töötab väga ühtlaselt ja vaikselt. Käivitub probleemideta ka kõige külmemate ilmadega. Eelmine omanik naisterahvas, kes auto eest hästi hoolt kandnud. Enne minu kätte jõudmist oli kogu hooldusajalugu Elkes. Ostjal on võimalik oma kuludega viia ostueelsesse kontrolli. Auto müügis seoses kinnisvara soetamisega. REGISTREERIMISTASU JUBA MAKSTUD. Uus omanik saab soovi korral lihtsalt ja mugavalt vormistada omanikuvahetuse interneti teel! 2 võtit EST/ENG
| Pārdevējs | Riivo |
|---|---|
| Adrese | Tallinn |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.