| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Komerctransports |
| Gads | 2007 |
| Odometrs | 560 000 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Aizmugures piedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Pelēks |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 933CXN |
| VIN | - |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 2987 cm³ |
|---|---|
| 3.0 l | |
| Jauda | 150 kW |
| Maksimālais ātrums | 198 km/h |
| CO2 | 0 g/km |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 11.9 l/100km |
| • Ārpilsētas | 7.5 l/100km |
| • Vidējais | 9.2 l/100km |
| Pilna masa | 2770 kg |
|---|---|
| Svars | 1860 kg |
| Celtspēja | 910 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 2000 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 750 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 3200 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 4 |
| Garums | 4748 mm |
| Platums | 1906 mm |
| Augstums | 1903 mm |
No valsts Igaunija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Transportlīdzeklis ir maināms
Müüa 2007a viano 3.0d atm •Käivitub, sõidab viisakalt •Sillad ei kolise •Püsikiiruse hoidja ja istmesoojendus toimivad •Kärukonks •Käike vahetab ilusti Mootor vahetatud. Ls~ 300k Kere on nagu on. Läbivat roostet pole, pindmist on. Pidurid väristavad. Tagant tossab
| Pārdevējs | Martin Hermlin |
|---|---|
| Adrese | Saku |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.