| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Tūrisma motocikls |
| Gads | 2017 |
| Odometrs | 209 000 |
| Apkopes grāmata | Jā |
| Piedziņa | Aizmugures piedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Melns |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 185HKH |
| VIN | WDD2132041A294392 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1950 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Jauda | 143 kW |
| Maksimālais ātrums | 235 km/h |
| Paātrinājums | 7.7 0-100km/h |
| CO2 | 112 g/km |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 4.6 l/100km |
| • Ārpilsētas | 4.1 l/100km |
| • Vidējais | 4.3 l/100km |
| Pilna masa | 2450 kg |
|---|---|
| Svars | 1780 kg |
| Celtspēja | 670 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 2100 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 750 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2939 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 5000 mm |
| Platums | 1907 mm |
| Augstums | 1494 mm |
No valsts Vācija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Transportlīdzeklis ir maināms
Väga korralikult hooldatud ja hoitud Saksamaalt toodud peaaegu täisvarustuses 100% õige läbisõiduga Mercedes. Sõidetud pikkasid otsasid (tööle-koju 100 km mööda Peterburi maanteed). Õlivahetused on kõik minu käes tehtud 15 000 km pealt, olemas nii hooldus- kui ka parandusarved. Tüüpvead likvideeritud. Asub Neeme külas Harjumaal, aga kui vaja, saan ka Tallinnas näidata. Kaasa ka teisel jooksul valuvelgedel naastrehvid. Juhiabisid on palju peal - adaptiivne püsikiirusehoidja, isejuhtimine (reahoidja - mulle meeldib Audi, VW, Volvo omadest rohkem), pimenurgaandurid, iseparkimine (töötab väga hästi - pargib sinna, kuhu ise ei hakkakski proovima), 360 kraadi kaamera, tagurduskaamera, Matrix-LED tuled (intelligentsed - lülitavad ise teatud pikslid välja, nii et terve tee on valgustatud, v.a pimestavad liiklusmärgid või vastutulevad/ eessõitvad autod. Autot on igal aastal vahatatud vähemalt 2x, nahka on hooldatud iga aasta vähemalt kord kvartalis. Eriline sisu - hele nahk ja päris puitdekoor. Suur ekraan! Kärukonks. Tagumiste akende rulood, pagasivõrk ja -kate. Käigukasti õlivahetus teostatud, olemas hooldusarved, kogu dokumentatsioon nii minu ajast kui ka eelnevalt omanikult. Haruldased ventileeritavad istmed. Kõik toimib ja töötab ilusasti. Müügi põhjuseks tööauto olemasolu, mistõttu Mercedes ei leia kasutust enam. Järgmine hooldus 11k pärast. Rooste puudub! Väga heas seisukorras ja uskumatult ökonoomne - reaalne kütusekulu maanteel jääb kindlalt alla 5l/100km, suvel minu keskmine 5,3, talvel 5,7 l/100 km. 400 Nm väänet ja 143 kW ei jää kuskil hätta - minekut on korralikult. Väga suur pagasiruum, mootor on vaikne ja vibratsioonivaba. Ummikus istudes ei saa aru, et diisliga sõidad. LED-meeleoluvalgustus salongis värvimuutmisvõimalusega. Küsi julgelt lisainfot ja tule vaatama. Hinnast saame auto kõrval rääkida. Vahetusest huvitavad hobiautod. 5344 4418
| Pārdevējs | Helari Muld |
|---|---|
| Adrese | Tallinn |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.