Transportlīdzeklim ir derīga garantija (14.12.2028)
Reģistrācijas maksa ir samaksāta
| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Gads | 2024 |
| Odometrs | 59 000 |
| Apkopes grāmata | Jā |
| Piedziņa | Aizmugures piedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Melns |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 026KTX |
| VIN | - |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1995 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Jauda | 145 kW |
| Maksimālais ātrums | 233 km/h |
| CO2 | 146 g/km |
| Degviela | Hibrīds (dīz./el.) |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | 2405 kg |
|---|---|
| Svars | 1933 kg |
| Celtspēja | 472 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 2000 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 750 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2995 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 4 |
| Garums | 5060 mm |
| Platums | 1900 mm |
| Augstums | 1515 mm |
No valsts Vācija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Auto on Saksamaalt toodud ning on BMW Premium Selection sertifikaadiga. Auto tehasegarantii kehtib selle aasta lõpuni ning pikendatud Premium Selection garantii kehtib kuni 14.12.2028. Tegemist on M-Sportpakett Pro mudeliga, millel on Iconic Glow valgus ees. Autol väga hea heli, avar panoraamkatus ning rohkelt lisavarustust. Registeerimistasu on makstud. Kõik hooldused on teostatud ning auto on nagu uus.
| Pārdevējs | Joel Süldre |
|---|---|
| Adrese | Tallinn/Tartu |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.