| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
| Gads | 2021 |
| Odometrs | 67 024 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Priekšpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Sarkans |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 709XJJ |
| VIN | KNADB517GM6523496 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 998 cm³ |
|---|---|
| 1 l | |
| Jauda | 73 kW |
| Maksimālais ātrums | 185 km/h |
| CO2 | 126 g/km |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 5.5 l/100km |
| • Ārpilsētas | 4.3 l/100km |
| • Vidējais | 5.6 l/100km |
| Pilna masa | - |
|---|---|
| Svars | 1251 kg |
| Celtspēja | - |
| Asis | - |
| Riteņu bāze | - |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4065 mm |
| Platums | 1725 mm |
| Augstums | 1450 mm |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
LISANDUB REG TASU! Teostatud korraline hooldus Reval Autos 14.04.2026/65124km. Ostueelselt Amservis põhjalikult tehniliselt ja visuaalselt kontrollitud. Lisandub registreerimistasu!
| Pārdevējs | Amserv Pärnu |
|---|---|
| Adrese | Pärnu, Tallinna mnt 89a |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | amservauto.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.