| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Tūrisma motocikls |
| Gads | 2012 |
| Odometrs | 377 000 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Aizmugures piedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Gaiši pelēks |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 566BPM |
| VIN | - |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 2143 cm³ |
|---|---|
| 2.1 l | |
| Novietojums | Priekšā |
| Jauda | 125 kW |
| Maksimālais ātrums | 216 km/h |
| CO2 | 143 g/km |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas tvertne | 80 l |
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 6.6 l/100km |
| • Ārpilsētas | 4.8 l/100km |
| • Vidējais | 5.5 l/100km |
| Pilna masa | 2445 kg |
|---|---|
| Svars | 1845 kg |
| Celtspēja | 600 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 2100 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 750 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2874 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4899 mm |
| Platums | 1854 mm |
| Augstums | 1499 mm |
No valsts Vācija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
| Pārdevējs | Tauno |
|---|---|
| Adrese | Tallinn |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.