| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Gads | 1981 |
| Odometrs | - |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Aizmugures piedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Melns |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 24NFS |
| VIN | - |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 3684 cm³ |
|---|---|
| 3.7 l | |
| Jauda | 67 kW |
| Maksimālais ātrums | - |
| CO2 | 0 g/km |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | 2185 kg |
|---|---|
| Svars | 1570 kg |
| Celtspēja | 615 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 455 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 455 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2863 mm |
| Sēdvietas | 6 |
|---|---|
| Durvis | 4 |
| Garums | 5189 mm |
| Platums | 1800 mm |
| Augstums | 1405 mm |
No valsts Somija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Müüa 1981. aasta Dodge Aspen – ehe Ameerika klassik, mis püüab pilke. Kere vajaks küll uut värvikihti, aga samas on see „ajale jalgu jäänud“ välimus omamoodi võluv. Auto on tehniliselt tubli tööloom: läbitud on hulganisti kilomeetreid ja pole veel kordagi tee äärde jätnud. Mootor on kruiisimiseks paras. Hiljuti tehtud täishooldus, nii et võib muretult edasi sõita. Paigaldatud on ka uus aku. Salongis on kuus istekohta, nii et ruumi jätkub ka suuremale seltskonnale. Spidomeetri plokis esineb tõrkeid, kuid see ei mõjuta sõitmist. Auto vajab veidi nokitsemist, aga pigem on see aja kui raha küsimus. Hea võimalus kellelegi, kes hindab põnevaid masinaid. Auto on Soome muuseumiregistris ja olnud muusikavideos. Tõsisele huvilisele rohkem lisainfot.
| Pārdevējs | markus kaev |
|---|---|
| Adrese | Tallinn |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.