| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Universālis |
| Gads | 2014 |
| Odometrs | 132 694 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Priekšpiedziņa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
| Krāsa | Pelēks |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 791MJN |
| VIN | W0LPD9EE9E2070666 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1598 cm³ |
|---|---|
| 1.6 l | |
| Jauda | 110 kW |
| Maksimālais ātrums | 200 km/h |
| CO2 | 129 g/km |
| Degviela | Benzīns + CNG |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 9.9 l/100km |
| • Ārpilsētas | 5.6 l/100km |
| • Vidējais | 7.2 l/100km |
| Pilna masa | - |
|---|---|
| Svars | 1701 kg |
| Celtspēja | - |
| Asis | - |
| Riteņu bāze | - |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4656 mm |
| Platums | 1884 mm |
| Augstums | 1685 mm |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
ABC MOTORS GARANTII 3 KUUD/ 3000 KM
| Pārdevējs | ABC Motors |
|---|---|
| Adrese | Aia põik 2, Harku alevik, 76902 Harjumaa |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | abcmotors.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.