| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Tūrisma motocikls |
| Gads | 2016 |
| Odometrs | 137 000 |
| Apkopes grāmata | Jā |
| Piedziņa | Pilnpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Pelēks |
| Krāsas specifikācija | - |
| Metāliska krāsa | Jā |
| Reģ. nr. | 032DNG |
| VIN | WDD1179521N438404 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1991 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Jauda | 280 kW |
| Maksimālais ātrums | 250 km/h |
| CO2 | 171 g/km |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 9.6 l/100km |
| • Ārpilsētas | 6.0 l/100km |
| • Vidējais | 7.3 l/100km |
| Pilna masa | 2120 kg |
|---|---|
| Svars | 1615 kg |
| Celtspēja | 505 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2699 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4686 mm |
| Platums | 1777 mm |
| Augstums | 1456 mm |
No valsts Vācija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Saksamaalt 05.2025 Uued pidurikettad, klotsid Viimane hooldus 03.2026 Suverehvid + talverehvid
| Pārdevējs | 320d |
|---|---|
| Adrese | Tallinn |
| Telefons | Rādīt numuru |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.