| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Tūrisma motocikls |
| Gads | 1990 |
| Odometrs | - |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Aizmugures piedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Pelēks |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 83ZHI |
| VIN | - |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 5030 cm³ |
|---|---|
| 5.0 l | |
| Jauda | 127 kW |
| Maksimālais ātrums | - |
| CO2 | 0 g/km |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | 2724 kg |
|---|---|
| Svars | 2020 kg |
| Celtspēja | 704 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 1815 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 455 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | - |
| Sēdvietas | 8 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 5500 mm |
| Platums | 2020 mm |
| Augstums | 1530 mm |
No valsts Somija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Transportlīdzeklis ir maināms
Müügis 8 kohaline ameeriklane. Värviks on autol matt RAL 6006 Grey Olive mis paistab ühel hetkel roheline ja järgmine hetk hall. Murekohtadest tooks esile mitte töötava originaalraadio ja salongi soojendusradikas ei ole ühendatud(lekib). Muidu oma vanuse kohta igati viisakas masin
| Pārdevējs | Verner Teder |
|---|---|
| Adrese | Võru |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.