| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Gads | 2014 |
| Odometrs | 1 850 000 |
| Apkopes grāmata | Jā |
| Piedziņa | Aizmugures piedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Pelēks |
| Krāsas specifikācija | - |
| Metāliska krāsa | Jā |
| Reģ. nr. | - |
| VIN | - |
| Tilpums | 1595 cm³ |
|---|---|
| Novietojums | Priekšā |
| Jauda | 115 kW |
| Maksimālais ātrums | 223 km/h |
| CO2 | 126 g/km |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas tvertne | 41 l |
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 6.8 l/100km |
| • Ārpilsētas | 4.6 l/100km |
| • Vidējais | 5.4 l/100km |
| Pilna masa | 1990 kg |
|---|---|
| Svars | 1425 kg |
| Celtspēja | 525 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 1800 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 710 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2840 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 4 |
| Garums | 4756 mm |
| Platums | 1839 mm |
| Augstums | 1461 mm |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Reg.nr kaasa ei tule. Olemas hoiul üks reg.nr .
| Pārdevējs | Sergo Kass |
|---|---|
| Adrese | Tartu, Tartu, Eesti |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.