| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Gads | 2019 |
| Odometrs | 120 000 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Priekšpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Pelēks |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 636KJY |
| VIN | - |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1461 cm³ |
|---|---|
| 1.5 l | |
| Jauda | 85 kW |
| Maksimālais ātrums | 205 km/h |
| CO2 | 111 g/km |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 4.5 l/100km |
| • Ārpilsētas | 4.1 l/100km |
| • Vidējais | 4.3 l/100km |
| Pilna masa | 2000 kg |
|---|---|
| Svars | 1490 kg |
| Celtspēja | 510 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 1400 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 745 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2729 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 4 |
| Garums | 4681 mm |
| Platums | 1830 mm |
| Augstums | 1399 mm |
No valsts Beļģija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Transportlīdzeklis ir maināms
| Pārdevējs | Eliise Jõgi |
|---|---|
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.