| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Gads | 2009 |
| Odometrs | 264 000 |
| Apkopes grāmata | Jā |
| Piedziņa | Pilnpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Sudrabs |
| Krāsas specifikācija | - |
| Metāliska krāsa | Jā |
| Reģ. nr. | 222HMP |
| VIN | WDD2120891A135918 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 2987 cm³ |
|---|---|
| 3.0 l | |
| Novietojums | Priekšā |
| Jauda | 170 kW |
| Maksimālais ātrums | 241 km/h |
| CO2 | 183 g/km |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas tvertne | 70 l |
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 9.0 l/100km |
| • Ārpilsētas | 5.8 l/100km |
| • Vidējais | 7.0 l/100km |
| Pilna masa | 2415 kg |
|---|---|
| Svars | 1890 kg |
| Celtspēja | 525 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 2100 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 750 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2874 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 4 |
| Garums | 4891 mm |
| Platums | 1872 mm |
| Augstums | 1485 mm |
No valsts Zviedrija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Hooldatud ja töökorras masin. Huvilisele rohkem informatsiooni telefoni teel. Registreerimistasu hinna sees. NR.MÄRK ei tule kaasa!
| Pārdevējs | Artur |
|---|---|
| Adrese | Tartu |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.