| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Tūrisma motocikls |
| Gads | 2018 |
| Odometrs | 175 000 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Pilnpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Balts |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 767DLT |
| VIN | - |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1968 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Jauda | 140 kW |
| Maksimālais ātrums | 212 km/h |
| CO2 | 149 g/km |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 6.5 l/100km |
| • Ārpilsētas | 5.2 l/100km |
| • Vidējais | 5.7 l/100km |
| Pilna masa | 2330 kg |
|---|---|
| Svars | 1830 kg |
| Celtspēja | 500 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 2500 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 750 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2677 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4486 mm |
| Platums | 1839 mm |
| Augstums | 1644 mm |
No valsts Zviedrija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Ostetud 4 a tagasi Mustamäe MOLLER AUTOST. Müügis, kuna pere suurenemise tõttu vajame suuremat pereautot. VAHETUST MITTE PAKKUDA!
| Pārdevējs | Randar |
|---|---|
| Telefons | Rādīt numuru |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.