| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Tūrisma motocikls |
| Gads | 1976 |
| Odometrs | 28 765 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Aizmugures piedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Melns |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 66NPT |
| VIN | WL45K6A222416 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 5900 cm³ |
|---|---|
| 5.9 l | |
| Jauda | 129 kW |
| Maksimālais ātrums | - |
| CO2 | 0 g/km |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | 2796 kg |
|---|---|
| Svars | 2040 kg |
| Celtspēja | 756 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | - |
| Sēdvietas | 6 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 5730 mm |
| Platums | 1960 mm |
| Augstums | 1500 mm |
No valsts Somija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Müüa rahuldavas korras maanteelaev. Head: Uus karburaator. Uued vedruga tagumised amordid. Tuled ja klaasid terved. Läbis ülevaatuse puhtalt. On Soomes paigaldatud mootori eelsoojendus. Kas töötab ei ole testinud, aga somm väitis, et pidi töötama. Vead: On siin-seal roostet, aga ei midagi liiga hullu. Alusvanker ja veermik ok. Veljed viskavad veidi. Väljendub suuremal kiirusel rooli vibreerimisega. Tagumine iste ei käi alla. Käigukast venitab külmalt teiselt kolmandale vahetamisega. Tuleb veidi meelitada. Soojalt ok. Mõistlik oleks teha käigukasti hooldus. On olemas käigukasti Master Deluxe hoolduskomplekt kus sees kõikvõimalikud tihendid ja muu vajalik mudru. Tööde hind kõik kokku oleks kuskil suurusjärgus kuni 500.- Autos puudub hetkel igasugune helitehnika. Mingid korralikud kaablid on veetud eest taha (tõenäoliselt subwooferi tarbeks). Ise olen lahendanud helitehnika puudumise JBL kõlariga. Kokkuvõttes on tegu väga suure ja väga valju maanteelaevaga millega sõitmine ei tee vaeseks, küll aga pakub kuhjaga positiivseid emotsioone nii endale kui ka teistele. Helista ja tule vaatama.
| Pārdevējs | heigo härmas |
|---|---|
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.