| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Gads | 1986 |
| Odometrs | - |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Aizmugures piedziņa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
| Krāsa | Melns |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 567AMN |
| VIN | - |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 2426 cm³ |
|---|---|
| 2.4 l | |
| Novietojums | Priekšā |
| Jauda | 85 kW |
| Maksimālais ātrums | - |
| CO2 | 0 g/km |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | 1840 kg |
|---|---|
| Svars | 1350 kg |
| Celtspēja | 490 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 1500 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 625 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | - |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 4 |
| Garums | 4720 mm |
| Platums | 1715 mm |
| Augstums | 1412 mm |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Müüksin maha oma hobiauto bmw e28. Mootoriks 2,4 td manuaal. Auto oma vanuse kohta üpriski heas korras. Eks esineb ka veidike nokitsemist nagu hobiautol ikka, mis valmis kunagi ei saa. All uued erilaiad jr9 koos uute suverehvidega. Talvel sai põhi keevitatud +pigimatt põrandale. Käidud üle sillad ja pidurid. Vahetatud hammasrihm ja soonrihm. Uued amordid, madaldusvedrud. Esineb mõningaid iluvigu, kuid üldiselt viisakas cruiser.
| Pārdevējs | Ragnar |
|---|---|
| Adrese | Tartu |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.