| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
| Gads | 2019 |
| Odometrs | 87 450 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Priekšpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Zils |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 672TNM |
| VIN | KNACC81CGK5238400 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1580 cm³ |
|---|---|
| Jauda | 77 kW |
| Maksimālais ātrums | 162 km/h |
| CO2 | 101 g/km |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 3.9 l/100km |
| • Ārpilsētas | 4.6 l/100km |
| • Vidējais | 4.3 l/100km |
| Pilna masa | 1930 kg |
|---|---|
| Svars | 1490 kg |
| Celtspēja | 440 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 1300 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 600 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2700 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4355 mm |
| Platums | 1805 mm |
| Augstums | 1535 mm |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Transportlīdzeklis ir maināms
| Pārdevējs | Moller Auto Pärnu |
|---|---|
| Adrese | Välja 3, Välja, Pärnu, Estonia |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | mollerauto.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.