| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Gads | 2010 |
| Odometrs | 158 900 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Aizmugures piedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Balts |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 749MNK |
| VIN | - |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 2500 cm³ |
|---|---|
| 2.5 l | |
| Jauda | 153 kW |
| Maksimālais ātrums | 225 km/h |
| CO2 | 194 g/km |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 11.8 l/100km |
| • Ārpilsētas | 6.5 l/100km |
| • Vidējais | 8.4 l/100km |
| Pilna masa | 2045 kg |
|---|---|
| Svars | 1660 kg |
| Celtspēja | 385 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 1500 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 560 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2730 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 4 |
| Garums | 4585 mm |
| Platums | 1800 mm |
| Augstums | 1425 mm |
No valsts Igaunija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
| Pārdevējs | Lunden Lumiste |
|---|---|
| Adrese | Tartu |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.