| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Tūrisma motocikls |
| Gads | 2017 |
| Odometrs | 211 002 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Priekšpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Zils |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 455PVT |
| VIN | WAUZZZ4G3JN025579 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1968 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Jauda | 140 kW |
| Maksimālais ātrums | 226 km/h |
| CO2 | 118 g/km |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 5.2 l/100km |
| • Ārpilsētas | 4.1 l/100km |
| • Vidējais | 4.5 l/100km |
| Pilna masa | 2355 kg |
|---|---|
| Svars | 1800 kg |
| Celtspēja | 555 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 1900 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 750 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2921 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4943 mm |
| Platums | 1874 mm |
| Augstums | 1421 mm |
No valsts Vācija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Tehtud tööd peale Eestisse toomist: 1. Veepumpa ja hammarihma vahetus 2. Käigukasti õli vahetus 3. Differentsiaali õli vahetus 4. Uue veovõllid 5. Piduriklotsid 6. Korrapärased hooldused - Hooldused tehtud Forssis(viimane Märtsi keskel), muud õlid Hõbenooles. Kõikide tööde arved olemas - Kui huvi, saan saata e-mailile CarVerticali aruande väljavõtte kogu ajaloo kohta - Läbisõit muutuv - kasutusel igapäeva autona - Automaksu sõbralik CO2 kogus - Panoraamkatus ei leki ja siinid hiljuti määritud Forssis - Väga mugav, ruumikas, ökonoomne ja viisakas sõiduk - Värske ülevaatus kaheks aastaks
| Pārdevējs | Karl |
|---|---|
| Adrese | Rae vald |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.