| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Kravas automašīna |
| Virsbūves tips | Bortu platforma |
| Gads | 1987 |
| Odometrs | 53 988 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Aizmugures piedziņa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
| Krāsa | Zils |
| Krāsas specifikācija | - |
| Kabīnes izmēri | - |
| Priekšējā piekare | - |
| Aizmugurējā piekare | - |
| Priekšējās bremzes | - |
| Aizmugurējās bremzes | - |
| Reģ. nr. | 859CRT |
| VIN | - |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 3480 cm³ |
|---|---|
| 3.5 l | |
| Novietojums | Priekšā |
| Jauda | 55 kW |
| CO2 | 0 g/km |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | 5170 kg |
|---|---|
| Svars | 2670 kg |
| Celtspēja | 2500 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | - |
| Mērīšanas standarts | - |
| Sēdvietas | 2 |
|---|---|
| Durvis | 2 |
| Garums | 5650 mm |
| Platums | 2320 mm |
| Augstums | 2210 mm |
| Gultasvietas | - |
| Tilpums | - |
|---|---|
| Grīda | - |
| Garums | - |
| Platums | - |
| Augstums | - |
| Garums | - |
|---|---|
| Platums | - |
| Augstums | - |
| Nolaižams | Nē |
No valsts Igaunija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Transportlīdzeklis ir maināms
Müüa või vahetada GAZ 52 Auto üsna hästi säilinud. Masin sõidab hästi ja kõik tuled viled toimivad. Hetkel ülevaatus puudu aga ilmselt läbib selle ilusti. Kaasa saab mõned uued varuosad.
| Pārdevējs | Artu |
|---|---|
| Adrese | Tagadi |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.