Reģistrācijas maksa ir samaksāta
| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Mototehnika |
| Virsbūves tips | Motocikls |
| Gads | 2009 |
| Odometrs | 38 600 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Aizmugures piedziņa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
| Krāsa | Melns |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | EN40 |
| VIN | - |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 600 cm³ |
|---|---|
| 0.6 l | |
| Novietojums | Centrs |
| Jauda | 35 kW |
| Maksimālais ātrums | 158 km/h |
| CO2 | 0 g/km |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | 400 kg |
|---|---|
| Svars | 205 kg |
| Celtspēja | 195 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 1440 mm |
| Sēdvietas | 2 |
|---|---|
| Durvis | - |
| Garums | 2120 mm |
| Platums | 770 mm |
| Augstums | 1085 mm |
No valsts Zviedrija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Müüa Yamaha XJ6 2009, mis passis on 35kw, aga tegelikult 57kw. Hooaja alguses tehtud filtri ja õli vahetus. Masin asub Kesk-Eestis.
| Pārdevējs | Martin Kilgi |
|---|---|
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.