| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Tūrisma motocikls |
| Gads | 2001 |
| Odometrs | 346 040 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Aizmugures piedziņa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
| Krāsa | Melns |
| Krāsas specifikācija | Must |
| Reģ. nr. | 916MSF |
| VIN | - |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 2685 cm³ |
|---|---|
| 2.7 l | |
| Jauda | 125 kW |
| Maksimālais ātrums | 215 km/h |
| Paātrinājums | 8.7 0-100km/h |
| CO2 | 187 g/km |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 6.0 l/100km |
| • Ārpilsētas | 4.3 l/100km |
| • Vidējais | 4.6 l/100km |
| Pilna masa | 2330 kg |
|---|---|
| Svars | 1750 kg |
| Celtspēja | 580 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 1900 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 750 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2833 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4839 mm |
| Platums | 1799 mm |
| Augstums | 1477 mm |
No valsts Vācija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Tere, pakun enda ökopilli W210. Autot veab edasi 2.7 cdi rida 5 mootor. Vaja oleks teha ära hooldus ja keretööd. Autol on pagasnikus topeltelementidega 4000w supakas suure pordiga (jääb pagassi lisatasu eest). Lisainfo ja muude küsimuste korral kirjutage.
| Pārdevējs | Marko Klaos |
|---|---|
| Adrese | Pärnu |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.