| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Kabriolets |
| Gads | 1998 |
| Odometrs | 286 407 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Aizmugures piedziņa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
| Krāsa | Oranžs |
| Krāsas specifikācija | Evolution Orange |
| Reģ. nr. | 926NVM |
| VIN | JMZNB186200100772 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1598 cm³ |
|---|---|
| 1.6 l | |
| Jauda | 81 kW |
| Maksimālais ātrums | 191 km/h |
| CO2 | 211 g/km |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 10.6 l/100km |
| • Ārpilsētas | 6.6 l/100km |
| • Vidējais | 8.1 l/100km |
| Pilna masa | 1255 kg |
|---|---|
| Svars | 1090 kg |
| Celtspēja | 165 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2265 mm |
| Sēdvietas | 2 |
|---|---|
| Durvis | 2 |
| Garums | 3975 mm |
| Platums | 1680 mm |
| Augstums | 1225 mm |
No valsts Vācija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Müüa heas seisukorras Mazda MX-5 NB, legendaarne tagaveoline kabriolett, mis pakub tõelist sõidunaudingut. Auto ei roosteta, on tehniliselt korras ja visuaalselt silmapaistev – sobib suurepäraselt suviseks hobiautoks. Tegu on esimese NB väljalaskega tema tootmisaasta algul. Autot veab edasi 1.6L rida 4 mootor, millel on 81kw. Autol on 5 käiguline manuaalkast ning avatud differentsiaal. Olen eestis autol teine omanik. Talvel auto hoitud soojas garaazis. Autot olen omanud 1,5 aastat ning sellel ajal on omajagu asju ära vahetatud ja tehtud: Vahetatud diffri ja käigukasti õlid. Orginaal radiaator vahetatud mishimoto alumiinium radiaatori vastu. Koos radiaatori vahetusega sai vahetatud ka erinevad vanad jahutusvedeliku voolikud uhkemate silikoonvoolikute vastu ning ka termostaat. Paigaldatud 2’5 tolline roostevaba summuti, et hääl vähe mehisem oleks. Paigaldatud RamAir-i koonusõhufilter. Autol sai paigaldatud ka keretalasi kaitsvad roostevabad katted mis kaitsevad keretalasi nende mõlki sõitmise eest. Valmidus butterfly brace-i jaoks kui soov põhjaalust rohkem kaitsta. Eelmise aasta suvel sai vahetatud kõik kaikad esisillas alustades rooliotsadest lõpetades õõtsadega. Samuti vahetatud ka eesmised ratta rummud. Eelmise aasta augustis paigaldatud uus katus, vahetatud ka katusetihendid. Mais paigaldatud alla maxspeedingrods coiloverid mis on reguleeritava kõrguse ja jäikuse/pehmusega. Vahetatud eesmised pidurikettad ja klotsid ning pidurid rebuilditud. Autol all 15 tollised 8,5 laiusega JR12 veljed. Autol on ka tehase poolt vähe vingem kõlariseadistus, kus kõlarid on ka peatoe taha paigaldatud. Autol aitab välimusele kõvasti kaasa OEM small tupperware bodykit, millesse kuuluvad küljelaiendid ja front splitter. Autol vahetatud õli ja filtrid iga 5000-7000km tagant. Viimane hooldus tehtud 286145km pealt. Ostja saab autoga kaasa ka kogu varustuse mille olen autolt eemaldanud. Osad tähtsamad asjad neist: Orginaal mazda mx-5 15 tollised 6,5 laiad veljed koos 2000km sõitnud hankook suverehvidega. Orginaal õhusissevõtu süsteemi. Katalüsaatori Vband kinnitusega. Veel igasugu väiksemat kola. Kuna tegu on hobiautoga siis leidub pisemaid iluvigu. Hetkel esistangel väike kriim ja front splitter veidi kriimustatud. (oli juba enne kui auto soetasin) Mais tehtud ka värske ÜV mille läbis puhtalt. Kuna auto on hetkel kasutusel siis läbisõit võib muutuda.
| Pārdevējs | Jan Julius Üksik |
|---|---|
| Adrese | Tallinn |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.