| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Kravas automašīna |
| Virsbūves tips | Bortu platforma |
| Gads | 1983 |
| Odometrs | - |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | - |
| Ātrumkārba | - |
| Krāsa | Zils |
| Krāsas specifikācija | - |
| Kabīnes izmēri | - |
| Priekšējā piekare | - |
| Aizmugurējā piekare | - |
| Priekšējās bremzes | - |
| Aizmugurējās bremzes | - |
| Reģ. nr. | 702GAA |
| VIN | 836 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 3480 cm³ |
|---|---|
| 3.5 l | |
| Jauda | 55 kW |
| CO2 | 0 g/km |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | 5170 kg |
|---|---|
| Svars | 2520 kg |
| Celtspēja | 2650 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | - |
| Mērīšanas standarts | - |
| Sēdvietas | 2 |
|---|---|
| Durvis | 2 |
| Garums | 5708 mm |
| Platums | 2200 mm |
| Augstums | 2300 mm |
| Gultasvietas | - |
| Tilpums | - |
|---|---|
| Grīda | - |
| Garums | - |
| Platums | - |
| Augstums | - |
| Garums | - |
|---|---|
| Platums | - |
| Augstums | - |
| Nolaižams | Nē |
No valsts Igaunija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Vahetatud bensiini pump, pumpa minev voolik ja tehtud õlivahetus. Peale aastaid seismist kuivas garaažis käivitus ja sõidab. Kaasa anda erinevaid varuosi ja kasutamata rehve.
| Pārdevējs | Henri Saar |
|---|---|
| Adrese | Tõrva |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.