| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Tūrisma motocikls |
| Gads | 2002 |
| Odometrs | 260 000 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Priekšpiedziņa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
| Krāsa | Dzeltens |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 161MDI |
| VIN | VF32EKFWF42813919 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1360 cm³ |
|---|---|
| 1.4 l | |
| Novietojums | Priekšā |
| Jauda | 55 kW |
| Maksimālais ātrums | 174 km/h |
| CO2 | 153 g/km |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 8.5 l/100km |
| • Ārpilsētas | 5.2 l/100km |
| • Vidējais | 6.8 l/100km |
| Pilna masa | 1499 kg |
|---|---|
| Svars | 1074 kg |
| Celtspēja | 425 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 1100 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 500 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2442 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4028 mm |
| Platums | 1664 mm |
| Augstums | 1443 mm |
No valsts Igaunija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Müüa väike tööloom. Seisis ca 2 aastat kuivas garaažis, värske ülevaatus, uus temperatuuri andur ja luugilukk. Miinused: Raadio ei tööta, AC puhub sooja (vajab täitmist) Keskluku süsteem ei tööta (tagumisi uksi peab seestpoolt lukust lahti tegema) Vanusele kohaselt leidub iluvigu ja kobrutust. Kapotil esineb laki koorumist Tel: +372 5055548
| Pārdevējs | Steven |
|---|---|
| Adrese | Elva |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.