Reģistrācijas maksa ir samaksāta
| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Tūrisma motocikls |
| Gads | 2005 |
| Odometrs | - |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Pilnpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Melns |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 031BST |
| VIN | - |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 2993 cm³ |
|---|---|
| 3.0 l | |
| Novietojums | Priekšā |
| Jauda | 160 kW |
| Maksimālais ātrums | 210 km/h |
| CO2 | 250 g/km |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 12.0 l/100km |
| • Ārpilsētas | 8.0 l/100km |
| • Vidējais | 9.4 l/100km |
| Pilna masa | 2695 kg |
|---|---|
| Svars | 2180 kg |
| Celtspēja | 515 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 2700 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 750 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2820 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4667 mm |
| Platums | 1872 mm |
| Augstums | 1715 mm |
No valsts Nīderlande
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Rohkem infot telefoni teel. 56563356
| Pārdevējs | Carel Soosaar |
|---|---|
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.