| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Karavāna un autokaravāna |
| Virsbūves tips | Karavāna |
| Gads | 1988 |
| Odometrs | 303 000 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Priekšpiedziņa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
| Krāsa | Gaiši bēšs |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 148BXT |
| VIN | - |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 2800 cm³ |
|---|---|
| 2.8 l | |
| Jauda | 90 kW |
| Maksimālais ātrums | - |
| CO2 | 0 g/km |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | 2900 kg |
|---|---|
| Svars | 2490 kg |
| Celtspēja | 410 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 2000 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 750 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2940 mm |
| Sēdvietas | 7 |
|---|---|
| Durvis | 3 |
| Garums | 5580 mm |
| Platums | 2180 mm |
| Augstums | 2830 mm |
No valsts Somija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Päikesepaneelid Inverter Suur-suur katusebox Korralikud lamellrehvid
| Pārdevējs | Oscari |
|---|---|
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.